خانه / آلو سیاه / قیمت آلو سیاه و آلو قرمز

قیمت آلو سیاه و آلو قرمز

آلو سیاه و انواع آلو قرمز از ارقام و گونه های متنوع و خوش طعم آلو می باشند که در بازار فروش این محصولات در فصل مناسب شاهد فروش با قیمت های متنوعی می باشیم.
قیمت های مختلفی برای انواع ارقام آلو در نظر گرفته می شود و انواع آلو سیاه و آلو قرمز نیز دارای قیمت های متنوعی می باشند و در این بین می توان گفت که چون میوه آلو میوه ای پرخاصیت و پرکاربرد است با توجه به رقمی که دارد و همین طور کیفیتی که این میوه دارد در قیمت های متفاوتی به فروش می رسد و حتی میوه آلوچه نیز قیمتی متفاوت از این دو نوع آلو دارد. هر اندازه که کیفیت میوه ای بیشتر باشد و در زمان پرورش میوه در شرایط مناسب تری قرار گرفته باشد و همه شرایط لازم برای کاشت و پرورش میوه در حد مناسبی در نظر گرفته شوند میوه دارای طعم مناسب تری بوده و از نظر اندازه رشد بهتری دارد و در نتیجه شاهد افزایش قیمت میوه خواهیم بود. قیمت آلو سیاه و آلو قرمز نیز با در نظر گرفتن شرایط مختلف برای پرورش و طعم مناسب و اندازه خوب آن مشخص می گردد و به بازار فروش برای مشتری ارائه می شود.

قیمت آلو سیاه

قیمت آلو قرمز

هر نوعی از میوه را که در نظر بگیرید دارای قیمتی منحصر به خود می باشد اما در این بین یک اشتراک وجود دارد که در زمان نوبرانه میوه ها با قیمتی کمی بالاتر در بازار وجود دارند و زمانی که فراوانی میوه های تابستانی و زمستانی بیشتر می شود قیمت کم کم کاهش پیدا کرده و متعادل می شود. قیمت آلو قرمز هم در ارقام خوب و باکیفیت در تابستان دارای تنوع می باشد و می توان این میوه خوب و پرکاربرد را از باغات و یا از انواع میوه فروشی ها خریداری کرد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با بازرگانی پارس فراور تماس بگیرید:
مهدی قاسمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09105518198
شماره تلفن شرکت: 02128428198
آدرس اینستاگرام: parsfaravargp@
آدرس کانال: parsfaravargp@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
دفتر فروش: استان البرز، کرج، بولوار جمهوری، نبش کوچه نهم
فروشگاه: استان البرز، کرج_جاده محمدشهر، بازار پاسارگاد، غرفه d17
آدرس کارخانه: کیلومتر10 جاده نیشابور مشهد، شهرک صنعتی امام رضا

مطلب پیشنهادی

قیمت آلو جنگلی

قیمت فروش آلو جنگلی خشک قرمز سیاه

آیا از قیمت فروش آلو جنگلی خشک قرمز سیاه اطلاعی دارید؟ اگر قصد خرید انواع …

بازار آلو ایران