خانه / آلو بخارا / قیمت انواع آلو بخارا خورشتی مرغوب

قیمت انواع آلو بخارا خورشتی مرغوب

قیمت انواع آلو بخارا خورشتی مرغوب معمولا در کارخانه های تولیدی و توسط کارشناسان تعیین می گردد. این محصولات بر مبنای ویژگی هایی که دارند غالبا نرخ آن ها مشخص می شود تا در اختیار خریداران قرار بگیرد.

خشک کردن میوه ها یک روش بسیار عالی برای نگهداری شان می باشد که از خراب شدن میوه جلوگیری می کند. میوه ها هر کدام در یک فصل خاص وارد بازار ها می شود  که معمولا برای استفاده از خواص آن ها در فصول دیگر از خشک شده میوه استفاده می شود.

قیمت انواع آلو بخارا

انواع میوه خشک در بازار ها

کشر ایران کشوری چهار فصل است که همیشه چند نوع میوه خاص در دسترس مشتریان قرار می گیرد. مثلا در فصل تابستان اغلب آلو، هلو و زرد آلو در بازار ها یافت می شود که در فصل زمستان در دسترس نیستند. در این مواقع هست که افراد می توانند از فراورده های این میوه ها استفاده کنند. یکی از فراورده های هر میوه خشک شده آن است که حاوی ویتامین های میوه تازه می باشد. چند نمونه از میوه خشک ها را در این جا ذکر می کنیم که به قرار زیر است:

  • توت خشک
  • کیوی خشک
  • آلو خشک (آلو بخارا)
  • موز خشک
  • سیب خشک

انواع میوه خشک

آشنایی با انواع آلو بخارا خورشتی

یک نمونه از آلو بخارا هایی که در کشور ما مورد خرید فروش قرار می گیرد آلو بخارا خورشتی می باشد. این محصولات که به عنوان چاشنی و طعم دهن ده در غذا های متفاوت به کار می رود طعمی ترش و ملس به غذا می بخشد. این طغم را اغلب افراد دوست دارند و به همین سبب است که این آلو ها دارای طرفداران بسیار هستند. آلو بخارا خورشتی خود نیز در نمونه های متفاوت هستند که بر اساس لیست قیمت انواع آلو بخارا به فروش می رسند. در ادامه چند نمونه از آلو بخارا های خورشتی را نام می بریم تا  در موقع خرید به شما کمک کند:

  • آلو کبرایی طلایی خورشتی
  • آلو شمس طلایی خورشتی
  • آلو بخارایی خورشتی
  • آلو شوقانی خورشتی
  • آلو سیاه خورشتی

آلو بخارا خورشتی

قیمت انواع آلو بخارا به صورن آنلاین

بعد از کیفیت مهم ترین فاکتور موثر در خرید آلو بخارا قیمت است. قیمت انواع آلو بخارا در بازار های اینترنتی با مراکز فروش متفاوت می باشد. معمولا قیمت آن ها در روش اینترنتی ارزان تر است. قیمت انواع آلو بخارا در روش آنلاین توسط تولید کننده فقط تعیین می گردد و از تولید کننده تا مصرف کننده شخص دیگری وجود ندارد که قیمت ها را افزایش دهد.

قیمت انواع آلو بخارا

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با بازرگانی پارس فراور تماس بگیرید:
مهدی قاسمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09105518198
شماره تلفن شرکت: 02128428198
آدرس اینستاگرام: parsfaravargp@
آدرس کانال: parsfaravargp@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
دفتر فروش: استان البرز، کرج، بولوار جمهوری، نبش کوچه نهم
فروشگاه: استان البرز، کرج_جاده محمدشهر، بازار پاسارگاد، غرفه d17
آدرس کارخانه: کیلومتر10 جاده نیشابور مشهد، شهرک صنعتی امام رضا

مطلب پیشنهادی

بهترین قیمت آلو بخارا در بازار فروش سال 99

با وارد شدن به نیمه دوم سال 1399 بازار فروش خشکبار رونق خوبی می گیرد. …

بازار آلو ایران