خانه / آلو برقان / قیمت آلو برقانی خورشتی

قیمت آلو برقانی خورشتی

از آلو خشک برقانی مخصوصا برای خورشت خیلی استفاده می کنند و تنها انواع آلو برقان را که بیشتر از مراغه می آید و با قیمت به صرفه ای در این مجموعه ارایه شده است استفاده می کنند. قیمت آلو برقانی ما ارزانتر از برقانی است که این روزها فقط فروشنده آلو سایر مناطق شده است.

قیمت آلو برقانی خورشتی

قیمت آلو برقانی که از محصولات مرغوب است در شهر های بزرگ مانند  تبریز انجام می شود . این آلو طعم ترش و شیرینی دارد و بسیاری خواهان خریدش هستند . این آلو شهرت دارد. در تبریز انواع آلو طلا مرند و آلو برقانی در حجم انبوهی تولید می شود .

قیمت آلو سیاه خورشتی

کسی که بدنبال خرید آلو خورشتی مرغوب است، انواع آلو زرد و سیاه خورشتی را برای سبد خرید خود مهیا می کند. قیمت آلو سیاه خورشتی معمولاً از انواع آلو بخارایی پایین تر است مگر در انواع آلو خشک آفتابی که رنگ سیاه آن به خاطر خشک شدن در معرض نور آفتاب است.

قیمت آلوچه خشک مراغه که یکی از انواع آلوچه سیاه شیرین و ملس در بازار است، بسیار مناسب برای عمده کاران در نظر گرفته شده است.

شما نیز اگر خریدار آلو خشک سیاه خورشتی هستید، بهتر است با واحد بازرگانی و فروش ارتباط بگیرید.

قیمت آلو خورشتی شهمیرزاد آفتابی نیز از بالاترین انواع آلو خشک عرضه شده در مرکز آلو خشک ایران است. البته ما برای شما عمده کار محترم نیز تخفیفاتی در نظر خواهیم گرفت.

قیمت آلو برقان در سراسر کشور

قیمت آلو سیاه خشک در ایران در مقایسه با بقیه ی کشور ها مثل اوکراین پایین تر است .

قیمت آلو برقانی

آلو های برقانی مراغه و آلوچه برقانی مراغه از پر فروش ترین ها هستند که منجر به باز شدن بازار های خوبی در سایر شهر های ایران شده است. آلو برقانی سیاه بیش تر برای استفاده در مرغ بسیار لذت بخش است. این ذائقه در بسیاری از مناطق غربی شرقی جنوبی مرکزی و شمالی ایران دیده می شود.

استعلام قیمت آلو خشک در بازار تهران و شهرستان

مشتریان ما به راحتی در فضای اینترنت ما را پیدا کرده و برای استعلام قیمت آلو خشک در بازار تهران و شهرستان با ما تماس می گیرند. ویژگی در درسترس بودن همیشگی ما باعث شده است تا مشتریان در کمترین زمان ممکن بتوانند به نتیجه استعلامات خود دست یابند.

همچنین که قیمت الو بخارای نیشابور در هر شهری که باشد به شما اعلام و چس از عقد قرارداد خرید شما در کمترین زمان بار شما در دسترس خواهد بود.

خرید و فروش آلو بخارا به صورت عمده و با قیمت عمده کاری برای شما در نظر گرفته می شود. شرکت پارس فراور با داشتن ظرفیتی بیش از 700 تن در سال برای انواع آلو خشک بخارایی در خدمت مشتریان است.

فروش عمده آلو خورشتی برای کشاورزان تولیدکننده این محصول بسیار لذیذ کسب درآمدی حلال و با برکت است. شما مشتری گرامی با خرید این محصول به این کشاورزان زحمت کش کمک شایانی کرده اید. قیمت الو خشک سال 98 برای انواع آن به نسبت سال گذشته کاهش داشته است.

این افزایش و یا کاهش قیمت آلو خشک در برخی سالها برای مشتریان در لحظه قابل استعلام است. این مورد را نمی توان برای سال های بعد نیز پیشبینی داشت. بنابراین یک خریدار عمده آلو خورشتی

قیمت آلو برقان خورشتی در بازار های سراسر ایران

 قیمت آلو برقانی

قیمت آلو برقانی در بازار شهر های گونا  گون کشور مان و حتی سایر  کشور های دیگر متفاوت می باشد . مهم ترین عامل تعیین کننده ی قیمت آلو بخارا در ایران قیمت آلو بخارا تازه در آن فصل است .

قیمت این آلوی تازه توسط باغ دار و عامل فروش آن معمولا مشخص می شود . خصوصیت آشکار این مرکز تخصصی آلو در این قسمت قدرت تأمین دست اول از کشاورز ها و کنار زدن دست دلالان  می باشد.

ولی برای خریدار آلو های برقانی باید بدانید این روز ها در سراسر کشور باغ های آلو ی بسیاری به صورت قراردادی با کمپانی ما  همکاری دارند .

معرفی انواع آلو خشک تولید شده

  • آلو شوقانی
  • آلو بخارا رسمی
  • آلو کبرایی
  • آلو کالیفرنیا
  • آلو حاج حسنی
  • آلو آفتابی بخارا
  • آلو سانتریزه ( آلو سانتارزا )
  • آلو شابلون
  • آلو طرقبه زرد

قیمت آلو برقانی

الو برقان خورشتی ظاهر متفاوتی دارد و طعم آن نیز عمدتاً شیرین و یا ملس است.

پارس فراور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120798198
شماره تماس دفتر مرکزی: 02128428198
شماره تماس بازرگانی و فروش: 02634436353
آدرس اینستاگرام: parsfaravargp@
آدرس کانال: parsfaravargp@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
آدرس دفتر فروش: کرج - گوهردشت - بلوار رستاخیز - بعد از سیزدهم - ساختمان البرز طبقه 2 - واحد 4
آدرس فروشگاه: استان البرز، کرج، ابتدا جاده محمدشهر، بازار عمده فروشان پاسارگاد، غرفه خشکبار روستائی

مطلب پیشنهادی

آلو بخارای زرد

مرکز فروش آلو خورشتی بخارا

مرکز فروش آلو خورشتی بخارا نیشابور با تنوع محصولات و بسته بندی آماده خدمت رسانی …

بازار آلو ایران