خانه / آلو خشک / فروش آلو خشک خورشتی عمده با تخفیف

فروش آلو خشک خورشتی عمده با تخفیف

فروش آلو خشک خورشتی که در خشکبارهای ایران گزینه ویژه ای است با تخفیف قیمتی بصورت پله ای در بازرگانی پارس فراور در حال انجام معاملات عمده است. جهت سفارشات بیش از 1000 کیلوگرم نیمی از هزینه ارسال با ما خواهد بود.

آلو خشک خورشتی

آلو خشک خورشتی از خشک کردن انواع آلو تازه در فصل تابستان و پاییز تولید می شود. انواع آلو که در ذیل نام برده شده است، با نام آلو خورشتی شناخته می شود. در دنیا نیز ارقام آلو خورشتی را بخاطر داشتن بافت گوشتی با نام آلو نکتاری (Nectar Plums)  می شناسند.

 • آلو بخارا
 • آلو برقانی سیاه
 • آلو کالیفرنیا
 • آلو شابلون
 • آلو استنلی
 • آلو شوقانی، آلو زرد تخم مرغی
 • آلو طرقبه

البته از سایر ارقام ضعیف تر که بتازگی در ایران بسیار پر بار نیز هستند مانند آلو قطره طلا نیز استفاده می شود که البته بیشتر تازه خور است تا مناسب تولید آلو خشک خورشتی باشد.

فروش آلو خشک

فروش آلو خشک

فروش آلو خشک حجم مبادلات و سودآوری بسیار بالاتری بنسبت خام خواری آن دارد. در بسیاری از شهرستان های ایران در استان های خراسان، آذربایجان شرقی و غربی، کرج، اصفهان، همدان و … یکی از کسب و کارهای محلی مهم تولید آلو خشک خورشتی است.

در عین حال فروش آلو خشک به طرق ذیل در ایران موجب درآمدزایی می شود:

 1. مرکز پخش عمده آلو خشک خورشتی
 2. فروش آلو خشک خورشتی به رستوران ها و تالارها
 3. فروش آلو خشک در خشکباری ها و عطاری های شهرستان های ایران
 4. صادرات آلو خشک خورشتی به سایر کشورها

فروش آلو خشک

فروش آلو خشک صادراتی

برای بسیاری از بازرگانان فعال کشورهای دیگر این سؤال مطرح می شود که آلو خشک صادراتی که در حال حاضر به کشورهای دیگر ارسال می شود چه ویژگی هایی دارد؟

ما چند ویژگی مهم و مشخص آلو خشک صادراتی را به اختصار برای شما می گوییم:

 1. آلو خورشتی که ماندگاری حداقل یکساله داشته باشد. ( اصطلاحاً آلو باید preserved باشد، یعنی نگهدارنده به آن زده شده باشد تا زمان ماندگاری افزایش یابد. مطابق با استاندارد ملی ایران 2000ppm گوگرد در آلو خشک خورشتی مجاز شده است که بعنوان نگهدارنده در انواع آلو خورشتی استفاده می شود.)
 2. قیمت خرید پایین آلو خشک صادراتی ( آلو نیز مانند پسته در فروش انواع داخلی معمولاً قیمت تمام شده بیشتری دارد و در انواع صادراتی معمولاً چندان کیفیت و واریته آلو کار نمی شود. از این جهت قیمت خرید پایین موجب کسب جایگاه رقابتی صادرات آلو خشک خورشتی در سالیان گذشته شده است.)
 3. خرید عمده آلو خشک صادراتی ( در هر حوزه ای خرید عمده موجب در نظر گرفتن تخفیفات بسیار خوبی نیز می شود.)
 4. بسته بندی کارتنی و سورت شده آلو صادراتی ( بسته بندی های محکم کارتنی 3لایه و 5لایه و سپس شرینک شدن آن موجب حمل بسیار ایمن کارتن های آلو خشک صادراتی می شود.)
آلو رسمی نیشابور و آلو طلا تبریز دو گزینه بسیار پر فروش در صادرات آلو خشک به کشورهای امارات، پاکستان، هندوستان، قطر و … است.

فروش آلو خشک

تخفیف فروش آلو خشک خورشتی

ما برای خریداران قیمت ها را به صورت تخفیف پله ای کاهش می دهیم:

 • 2% تخفیف برای خرید بیش از 500 کیلوگرم آلو خشک
 • 3% تخفیف برای خرید بیش از 1 تن آلو خشک
 • 5% تخفیف برای خرید بیش از 2 تن آلو خشک

در برخی موارد با بررسی کارشناسان فروش و ارسال نیز حمل رایگان آلو خشک پارس فراور قابل انجام خواهد بود.

در تاریخ 22 دی ماه 1397 قیمت FOB آلو رسمی صادراتی نیشابور 24.500 تومان تعیین شده است. این قیمت تا یک هفته اعتبار خواهد داشت.

فروش آلو خشک

قیمت آلو خشک در بازار داخل

قدرت تأمین بیش از 50 هزار تن انواع آلو خشک در سال با تکیه بر توان تولید کشاورزان تحت نظارت شرکت پارس فراور موجب شده است تا قیمت آلو خشک در بازار داخل تحت کنترل باشد. خرید آلو بخارا عمده که بسیاری از خشکبار کاران به دنبال آن هستند در بسته بندی های کارتنی ارسال می شود.

قیمت الو بخارای نیشابور در انواع آفتابی و دودی از طریق ارتباط گرفتن با کارشناسان فروش و بازرگانی شرکت میوه جات صنعتی پارس فراور در اکثر ساعات شبانه روز ممکن است.

آلو بخارا رسمی منطقه نیشابور در کارگاه تولیدی شرکت پارس فراور در این منطقه تولید و سورتینگ شده و برای صادرات آلو خشک به بیشتر کشورهای آسیای میانه از آن استقبال می شود. برای اطلاع از آخرین قیمت های انواع آلو بخارا رسمی و ممتاز طلایی می توانید به آسانی خرید کنید.

آخرین قیمت آلو بخارا به دلیل تغییر قیمت آلو بخارا تازه و هزینه های سربار سالانه بهتر است به صورت آنی و آنلاین از کارشناسان فروش استعلام شود.

خرید اینترنتی آلو بخارا به صورت عمده برای بسیاری از کسبه یک موقعیت بسیار ویژه و استراتژیک امروزه محسوب می شود. برای کسبه بازار که فرصت چندانی برای سفر و خرید ندارند، شناختن شرکت های تخصصی و متعهد به کیفیت ثابت ارائه خدمات و همکاری دورادور بسیار حائظ اهمیت است.

شما خریدار گرامی پیش از خرید از سابقه ده ساله شرکت در این سایت و سایر سایت ها مطلع شوید و نتیجه آن را خود در عمل ببینید.

قیمت آلوچه خشک

فروش آلو خورشتی

از آنجا که در تولید آلو خشک حوزه تولید آلوچه خشک نیز قرار دارد، انواع آلوچه خشک نیز به صورت سورت شده و با کیفیت رقابتی عرضه می شود.

قیمت آلوچه خشک مراغه، نیشابور، آذرشهر، مشهد و … در انواع زیر قابل استعلام تلفنی است:

 • آلوچه خشک سیاه
 • آلوچه خشک طلایی
 • آلوچه خشک قرمز شابلون
 • آلوچه خشک قرمز سانتریزه
 • آلوچه خشک برقانی سیاه
 • آلوچه خشک شیشه ای (مورد مصرف شرکت های ترشک ساز مانند دیش دیش، فافا و …)

قیمت آلوچه خشک در بازار تهران نیز بسیار مناسب است و کارگاه های کوچک و بزرگ زیادی اقدام به تولید کارگاهی انواع ترشک از آلوچه خشک شیشه ای و سیاه و قرمز و طرد طلایی می کنند. همچنین برای تولیدات لواشک و … نیز از طعم ترش و ملس آلوچه استفاده می شود.

قیمت آلو خشک سال 98 در مقایسه با سال 97 در انواع مختلف بیشتر دارای کاهش بود. دلیل این امر عدم صادرات آلو خشک به پاکستان به صورت قانونی و رسمی و همچنین کاهش قیمت دلار و عرضه زیاد انواع آلو خشک به بازار خشکبار داخل بوده است. رکود بازار مواد غذایی نیز در فصول تابستان و پاییز از جمله دلایل بسیار مهم بوده است.

پارس فراور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120798198
شماره تماس دفتر مرکزی: 02128428198
شماره تماس بازرگانی و فروش: 02634436353
آدرس اینستاگرام: parsfaravargp@
آدرس کانال: parsfaravargp@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
آدرس دفتر فروش: کرج - گوهردشت - بلوار رستاخیز - بعد از سیزدهم - ساختمان البرز طبقه 2 - واحد 4
آدرس فروشگاه: استان البرز، کرج، ابتدا جاده محمدشهر، بازار عمده فروشان پاسارگاد، غرفه خشکبار روستائی

مطلب پیشنهادی

قیمت آلو خورشتی در تهران

قیمت آلو خورشتی بسته بندی در تهران

قیمت آلو خورشتی بسته بندی های متفاوت ۵۰۰ گرمی، یک کیلوگرمی و … دارند را …

بازار آلو ایران