خانه / آلو بخارا / خرید صادرات آلو بخارا به هند

خرید صادرات آلو بخارا به هند

خرید صادرات آلو بخارا به هند در پاییز سال 97 آغاز شده است. فروش رسمی آلو بخارا نیشابور با ظرفیت 100 تن در سال موقعیت ویژه ای برای کشور پر جمعیت هندوستان است. تولید آلو بخارا پارس فراور در منطقه نیشابور بصورت نظارت مستقیم و با رعایت استانداردهای کیفی برای خریدار آلو خورشتی فرصت ویژه ای ایجاد کرده است.

انواع آلو خشک صادراتی

آلو رسمی، آلو عباسی، آلو طرقبه ای و یا آلو بخارایی در انواع آلو حاج حسنی، آلو کبرایی، آلو شمس و … یکی از 35 نوع آلوهای موجود در ایران است که در مناطق سردسیر و معتدل ایران پرورش می یابد.

انواع آلو خشک

نکاتی در مورد آلو خشک خراسانی:

 • این میوه سیاه رنگ، زرد رنگ یا قرمز رنگ با ظاهری بیضی شکل است و به دو شیوه تازه خوری و خشکبار مصرف میشود.
 • خشکبار این میوه رنگی طلایی و زرد دارد و در زمان برداشت این محصول پشت بام و حیات های منازل روستاهای خراسان رضوی رنگی طلایی به خود میگیرد.
 • آلو خشک معروف به آلو بخارا خورشتی در پنج کشور هند، بنگلادش، پاکستان، ایران و امارات متحده عربی از تقاضای خرید بیشتری برخوردار است و در واقع کشورهای یاد شده عمده مصرف کنندگان آلو خشک در دنیا هستند.
 • شهرستانهای نیشابور، طرقبه و شاندیز و روستاهای اطرافشان در خراسان رضوی به عنوان مهمترین مناطق تولید آلو در کشور هستند. این محصول برای کشاورزان و تاجران مناطق نام برده سودآوری بسیار خوبی دارد.

آلو خشک صادراتی

تولید و صادرات آلو بخارا در سالهای گذشته

بسیاری از مناطق ایران مانند خراسان هستند که آلو پرورش می دهند اما با توجه به ویژگی گستردگی ایران، و تغییرات آب و هوایی سایر مناطق هر سال به نوعی افت و یا افزایش میزان آلو تازه مزیت رقابتی جهت فروش با قیمت های متفاوت در ایران و جهان است.

 • هر ساله بیش از 100 هزار تن آلو از باغات مناطق مختلف ایران برداشت می شود که تقریباً بیش از 60 درصد آن جهت تولید آلو خشک خورشتی استفاده می شود.
 • صادرات آلو خشک به کشورهای پاکستان، هند و امارات متحده عربی از جمله افتخاراتی است که در مراکز فراوری آلو خشک خورشتی پارس فراور انجام میشود.
 • صادرات این محصول سالانه حدود 180 میلیارد دلار برای کشور ارز آوری دارد.

مهمترین عامل صادرات آلو بخارا به هندوستان تجارت جهانی آلو در این کشور است. مزیت های رقابتی تجار هندوستانی و عدم مقابله با شرایط تحریم بازرگانان و شرکت ها در این کشور موجب شده است تا ایران تأمین کننده کشور هندوستان باشد.

آلو بخارا رسمی

بسته بندی آلو خشک صادراتی

امروزه تمامی شرایط بسته بندی آلو خشک صادراتی در ایران قابل انجام است. اما توان رقابتی با برندهای قدیمی خشکبار هندوستانی هنوز برای بسیاری از شرکت های ایرانی در جهت کسب بازارهای جهانی مشکل بزرگ است.
در حال حاضر عده ای از تولیدکنندگان قدیمی آلو خورشتی در شهرهای نیشابور و مشهد و … حتی با برند هندی در ایران بسته بندی آلو خورشتی را انجام می دهند که این خود مسأله ای بزرگ یک منطقه تولیدی است.

انواع بسته بندی های ذیل در حال حاضر قابل سفارش است:

 • آلو بخارا بسته بندی فله کارتنی
 • آلو بخارا بسته بندی کارتنی 10 کیلویی
 • آلو بخارا بسته بندی کارتنی 20 کیلویی
 • آلو بخارا بسته بندی کاسه ای 200 گرمی شرکتی
 • آلو بخارا بسته بندی کاسه ای 400 گرمی شرکتی
 • آلو بخارا بسته بندی وکیوم پاکت کرافت
 • آلو بخارا بسته بندی وکیوم پاکت متالایز

آلو خورشتی بسته بندی

بسته بندی آلو خورشتی شما برای ما اهمیت دارد.

ما در حال حاضر هدف توسعه صادرات آلو به کشور هندوستان را در برنامه کوتاه مدت قرار داده ایم. کیفیت بسته بندی آلو خورشتی و انجام خدمات سورتینگ و دستچین سازی مزیتی است که می توان در خود ایران به بسته بندی مد نظر مشتری در کشورهای دیگر جامه عمل پوشاند.
زیتون و سیب از نامهای معروف تجاری در حوزه خشکبار جهان در صادرات آلو می باشد که هر دو از شرکتهای مطرح و قدیمی هندی هستند.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با بازرگانی پارس فراور تماس بگیرید:
مهدی قاسمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09105518198
شماره تلفن شرکت: 02128428198
آدرس اینستاگرام: parsfaravargp@
آدرس کانال: parsfaravargp@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
دفتر فروش: استان البرز، کرج، بولوار جمهوری، نبش کوچه نهم
فروشگاه: استان البرز، کرج_جاده محمدشهر، بازار پاسارگاد، غرفه d17
آدرس کارخانه: کیلومتر10 جاده نیشابور مشهد، شهرک صنعتی امام رضا

مطلب پیشنهادی

بهترین قیمت آلو بخارا در بازار فروش سال 99

با وارد شدن به نیمه دوم سال 1399 بازار فروش خشکبار رونق خوبی می گیرد. …

بازار آلو ایران