خانه / آلو بخارا / آلو خورشتی تولید سال ۹۷ پیش فروش

آلو خورشتی تولید سال ۹۷ پیش فروش

آلو خورشتی در سال ۹۷ نیز مانند سالهای گذشته با شروع فصل تابستان شروع به فراوری شده است. پیش فروش محصولات که از درخت چیده میشوند تضمین بهترین کیفیت برای خریدار و یا یک سرمایه گذار در بازار خشکبار است. تولید آلو خشک در تابستان هر سال با شروع فراوری انواع آلو قطره طلا شروع می شود و پس از آن نیز با برداشت سایر نژادهای آلو موجب رونق تولید آلو خشک خورشتی می شود.

آلو را می توان پس از برداشت از درخت های تابستانه هم برای صادرات آلو و هم برای تولید فراورده های آلو خشک استفاده کرد. این تصمیم یک سرمایه گذار است که با صرف هزینه بیشتر برای ۴ تا ۴ ماه پس از چیدن آلو انواع خورشتی آن را با سود بیشتری به بازارهای خشکبار عرضه کند. انواع آلو رسمی نیشابور تا انواع آلو سانتریزه خشک شهرهای مراغه و … در آذربایجان غربی و شرقی موجب شروع عرضه عمده انواع آلو خشک می شود. پیش فروش کردن آلو باغات سودآورترین راه برای یک سال پر درآمد با سودی برابر با حداقل ۵۰ میلیون تومان برای یک بار ده تن محصول آلو خشک خورشتی تا بیشتر از این ارقام برای انواع بیشتر تولید محصول آلو خشک است.

قیمت آلو خورشتی

آلو بخارا

آلو بخارا که از بهترین انواع آلو ایران است را پیشنهاد می کنیم حتماً برای یک محصول آلو خورشتی با کیفیت بازار از باغدار و سپردن به صورت کارمزدی به کارگاه های فراوری آلو خشک خورشتی بسپارید. بسته به حجم سفارشات بین یک هفته تا یک ماه زمان فراوری در حجم تناژ برای انواع آلو حاج حسنی، آلو کالیفرنیا، آلو رسمی، آلو کبرایی، آلو طرقبه و … است.

شما در حال حاضر می توانید آخرین و به روزترین باغات آلو بخارا مرغوب ایران را در مدیا زیر تماشا کنید و برای استعلام قیمت و خرید آن اقدام کنید.

فیلم باغ آماده خرید آلو بخارا
پارس فراور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09126633634
شماره تماس دفتر مرکزی: 02128428198
شماره تماس بازرگانی و فروش: 02634483332
آدرس اینستاگرام: parsfaravargp@
آدرس کانال: parsfaravargp@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
دفتر فروش: استان البرز، کرج، محله جهانشهر، بولوار جمهوری اسلامی، بعد از کوچه نهم، ساختمان پروتون
فروشگاه: استان البرز، کرج_جاده محمدشهر، بازار پاسارگاد، غرفه d17

مطلب پیشنهادی

قیمت آلو خورشتی در تهران

قیمت آلو خورشتی بسته بندی در تهران

قیمت آلو خورشتی بسته بندی های متفاوت ۵۰۰ گرمی، یک کیلوگرمی و … دارند را …

دیدگاهتان را بنویسید

بازار آلو ایران