خانه / آلو بخارا / آلو خورشتی تولید سال ۹۷ پیش فروش

آلو خورشتی تولید سال ۹۷ پیش فروش

آلو خورشتی در سال ۹۷ نیز مانند سالهای گذشته با شروع فصل تابستان شروع به فراوری شده است. پیش فروش محصولات که از درخت چیده میشوند تضمین بهترین کیفیت برای خریدار و یا یک سرمایه گذار در بازار خشکبار است. تولید آلو خشک در تابستان هر سال با شروع فراوری انواع آلو قطره طلا شروع می شود و پس از آن نیز با برداشت سایر نژادهای آلو موجب رونق تولید آلو خشک خورشتی می شود.

آلو را می توان پس از برداشت از درخت های تابستانه هم برای صادرات آلو و هم برای تولید فراورده های آلو خشک استفاده کرد. این تصمیم یک سرمایه گذار است که با صرف هزینه بیشتر برای ۴ تا ۴ ماه پس از چیدن آلو انواع خورشتی آن را با سود بیشتری به بازارهای خشکبار عرضه کند. انواع آلو رسمی نیشابور تا انواع آلو سانتریزه خشک شهرهای مراغه و … در آذربایجان غربی و شرقی موجب شروع عرضه عمده انواع آلو خشک می شود. پیش فروش کردن آلو باغات سودآورترین راه برای یک سال پر درآمد با سودی برابر با حداقل ۵۰ میلیون تومان برای یک بار ده تن محصول آلو خشک خورشتی تا بیشتر از این ارقام برای انواع بیشتر تولید محصول آلو خشک است.

قیمت آلو خورشتی

آلو بخارا

آلو بخارا که از بهترین انواع آلو ایران است را پیشنهاد می کنیم حتماً برای یک محصول آلو خورشتی با کیفیت بازار از باغدار و سپردن به صورت کارمزدی به کارگاه های فراوری آلو خشک خورشتی بسپارید. بسته به حجم سفارشات بین یک هفته تا یک ماه زمان فراوری در حجم تناژ برای انواع آلو حاج حسنی، آلو کالیفرنیا، آلو رسمی، آلو کبرایی، آلو طرقبه و … است.

شما در حال حاضر می توانید آخرین و به روزترین باغات آلو بخارا مرغوب ایران را در مدیا زیر تماشا کنید و برای استعلام قیمت و خرید آن اقدام کنید.

فیلم باغ آماده خرید آلو بخارا
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با بازرگانی پارس فراور تماس بگیرید:
مهدی قاسمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09105518198
شماره تلفن شرکت: 02128428198
آدرس اینستاگرام: parsfaravargp@
آدرس کانال: parsfaravargp@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
دفتر فروش: استان البرز، کرج، بولوار جمهوری، نبش کوچه نهم
فروشگاه: استان البرز، کرج_جاده محمدشهر، بازار پاسارگاد، غرفه d17
آدرس کارخانه: کیلومتر10 جاده نیشابور مشهد، شهرک صنعتی امام رضا

مطلب پیشنهادی

خرید آلو خشک

قیمت انواع آلو خورشتی بسته بندی

قیمت انواع آلو خورشتی در فروشگاه های اینترنتی و مراکز فروش متفاوت می باشد. تعیین …

دیدگاهتان را بنویسید

بازار آلو ایران