خانه / آلو خشک / فروش آلو خشک خورشتی سوپر

فروش آلو خشک خورشتی سوپر

فروش آلو خشک خورشتی سوپر بیشتر در سوپر مارکت های سطح شهر های مختلف ایران انجام می شود. خانم های کدبانو می توانند این محصولات را در قیمت های متفاوتی در بازار های شهری خریداری کنند.

آلو همان طور که می دانید جز میوه های فصل تابستان می باشد و امکان دسترسی به این میوه پر خاصیت به صورت تازه در دیگر فصول امکان پذیر نمی باشد. این میوه را اغلب کارخانه ها و باغداران به صورت خشک در می آورند تا از خراب شدن شان جلوگیری کنند.

آلو خشک خورشتی

آلو خشک خورشتی

از عمده کارایی هایی که آلو خشک در کشور ما دارد در آشپزخانه های منازل و رستوران ها می باشد. این محصول ترش مزه را کدبانو ها به عنوان چاشنی در غذا های مختلف به کار می برند. یک نمونه از کاربرد های آن ها در انواع خورشت ها است افرادی که به خورشت ترش مزه و ملس علاقه دارند می توانند از آلو خشک استفاده کنند. چند نمونه از غذا هایی که از آلو خشک در آن ها استفاده می شود عبارتند از:

  • خورشت مرغ
  • خورشت سیب
  • خورشت اسفناج
  • کوفته
  • خورشت به
  • آش

فروش آلو خشک

آلو خشک خورشتی سوپر

آلو خشک خورشنی سوپر مرغوب ترین نوع آلو خشک در بازار ها است که در بسته بندی هایی با اوزان مختلف در دسترس مشتریان قرار می گیرد. آلو خشک خورشتی بعد از این که مراحل تولید را طی کرد و خشک خشک شد تولید کنندگان به وسیله دستگاه هایی پیشرفته محصولات را به صورت بهداشتی بسته بندی می کنند. در این کارخانه ها ظروف متفاوتی برای سورتینگ استفاده می شود که مهم ترین نکته در مرغوب بودن شان رعایت 100% بهداشتی بودن شان است که فروش آلو خشک را پر رونق تر کرده است. چند نمونه از این ظروف عبارتند از:

  • ظروف یکبار مصرف شفاف
  • ظروق یکبار مصرف مات
  • ظروف پلاستیکی
  • نایلون های مخصوص یسته بندی

فروش آلو خشک

فروش آلو خشک خورشتی

با عنایت به این که طعم ترش آلو خشک خورشتی با ذائقه بسیاری از ایرانیان همخوانی دارد فروش آلو خشک در کشور ما با استقبال زیادی مواجه می شود. فروش آلو خشک خورشتی به صورت آنلاین به نفع مشتریان می باشد زیرا علاوه بر این که برای خرید هزینه صرف نمی کند می توانند آلو ها را ارزان تر خریداری کنند. دلیل ارزان بودن قیمت ها در روش اینترنتی کوتاه بودن دست واسطه ها در قیمت گذاری است.

پارس فراور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09126633634
شماره تماس دفتر مرکزی: 02128428198
شماره تماس بازرگانی و فروش: 02634483332
آدرس اینستاگرام: parsfaravargp@
آدرس کانال: parsfaravargp@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
دفتر فروش: استان البرز، کرج، محله جهانشهر، بولوار جمهوری اسلامی، بعد از کوچه نهم، ساختمان پروتون
فروشگاه: استان البرز، کرج_جاده محمدشهر، بازار پاسارگاد، غرفه d17

مطلب پیشنهادی

قیمت آلو خورشتی در تهران

قیمت آلو خورشتی بسته بندی در تهران

قیمت آلو خورشتی بسته بندی های متفاوت ۵۰۰ گرمی، یک کیلوگرمی و … دارند را …

بازار آلو ایران