خانه / آلو / فروش آلو شابلون خشک خورشتی تولید ۹۷

فروش آلو شابلون خشک خورشتی تولید ۹۷

تولید و فروش آلو شابلون خشک در سال ۹۷ با شروع فصل تابستان رونق گرفته است. با وجود سرما ابتدا سال انواع آلو شابلون با قیمت بالاتری در حال معامله است که در صورت ثبت سفارش خرید می توانید انواع آلو تازه و خشک خورشتی را در شهر و کشور خود تحویل بگیرید.

آلو شابلون که از انواع خوش قالب میوه های تابستانه در ایران است، هر ساله در حجم قابل توجهی در حال عرضه به صورت عمده از شهرهای شمالی، غربی و مرکزی ایران است. نوع تازع این آلو که ترکیب رنگ پوست قرمز مایل به سیاه و بنفش دارد در واریته های مختلف آلو شابلون کالیفرنیا، آلو شابلون موریتانی، آلو شابلون اسرائیلی، آلو شابلون سانتاروزا، آلو شابلون فرخی، آلو شابلون فرخی، آلو شابلون اختری انواع مشهور موجود در ایران هستند.

آلو شابلون

فروش آلو شابلون

فروش آلو شابلون نیز هر ساله تابع میزان برداشت این محصول می باشد. از آنجا که شکوفه دهی این درخت در فصل بهار است، محصول هر ساله در معرض تغییرات آب و هوایی ابتدای سال قرار می گیرد. با این حال در مقایسه با انواع آلو قطره طلا می توان پایداری و استقامت بیشتری برای نهال آلو شابلون در نظر گرفت. طعم شیرین و در عین حال انواع آبدار و گوشتی مزیت هایی است که موجب شده تا از انواع آلو شابلون جهت فراوری و تهیه آلو خورشتی، اسلایس آلو و کنسانتره آلو بتوان استفاده کرد. البته پوره آلو نیز از انواع مورد کاربرد در صنعت فراورده های میوه ای است.

در تابستان ۹۷ انواع آلو شابلون خشک خورشتی نیز در حال فراوری در کارگاه های تولیدی است که می تواند از آن برای تأمین سفارشات داخلی و خارجی استفاده کرد. آلو شابلون با پرداخت حق کارمزد پوست گیری و خشک کنی و همچنین در نظر گرفتن میزان عیار خشکبار آن قیمت گذاری می شود.

منبع: سایت آلو ایران

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با بازرگانی پارس فراور تماس بگیرید:
مهدی قاسمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09105518198
شماره تلفن شرکت: 02128428198
آدرس اینستاگرام: parsfaravargp@
آدرس کانال: parsfaravargp@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
دفتر فروش: استان البرز، کرج، بولوار جمهوری، نبش کوچه نهم
فروشگاه: استان البرز، کرج_جاده محمدشهر، بازار پاسارگاد، غرفه d17
آدرس کارخانه: کیلومتر10 جاده نیشابور مشهد، شهرک صنعتی امام رضا

مطلب پیشنهادی

آلو حاج حسنی

قیمت فروش عمده بهترین آلو حاج حسنی خراسانی

آیا از انواع آلو ایران اطلاع دارید؟ آیا می دانید طبع منطقه شما چه نوع …

بازار آلو ایران