خانه / آلو / خرید و فروش آلو جنگلی ترش

خرید و فروش آلو جنگلی ترش

هر ساله در فصل بهار باغات ایران مملو از میوه های تابستانه لذیذ می شود. یکی از ارقام بسیار پر کاربرد در بازار میوه ها، آلو است. فروش آلو جنگلی ترش که رنگ و طعم خاص و جذابی دارد، توسط عمده کاران خشکبار و میادین میوه و تره بار با قیمت بسیار خوبی قابل خرید شده است.

آلو جنگلی را باید از ارقام با کیفیت آلو در ایران دانست که بیشتر برداشت آن در باغات غرب ایران و استان های آذربایجان شرقی و غربی، کردستان و چهارمحال و بختیاری پرورش می یابد. برای معاملات عمده بسیاری از خریداران از صنف خشکبار کاران هستند. آلو خشک خورشتی هر ساله یکی از پر کاربردترین انواع فراورده های خشکباری در ایران است. آلو ترش جنگلی نیز از انواع آلویی است که به خاطر رنگ سیاه و همچنین قرمز و طعم ترش آن در صنایع دیگری از جمله لواشک سازی و ترشک سازی نیز کاربرد دارد.

آلو جنگلی

فروش آلو جنگلی

فروش آلو جنگلی هر ساله در حجم بسیار خوبی از سوی کشاورزان تولید می شود. اما آنچه قیمت گذاری آلو جنگلی را تعیین می کند، کشش بازار نیز می باشد. یکی از انواع بسیار مرغوب آلو ترش را باید آلو جنگلی دانست. آلو جنگلی را هم با پوست و هم بدون پوست فراوری و خشک می کنند که البته انواع با پوست آلو خشک خورشتی مرسوم تر و بیشتر مورد استقبال است. همچنین در فراورده های جدید ترشک سازی نیز از انواع آلو جنگلی می توان استفاده کرد. البته در سایر کشورها امروزه از انواع آلو جنگلی به خاطر طعم ترش آن در تولیدات پوره آلو و همچنین لواشک آلو بسیار استفاده می شود.

پارس فراور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09126633634
شماره تماس دفتر مرکزی: 02128428198
شماره تماس بازرگانی و فروش: 02634483332
آدرس اینستاگرام: parsfaravargp@
آدرس کانال: parsfaravargp@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
دفتر فروش: استان البرز، کرج، محله جهانشهر، بولوار جمهوری اسلامی، بعد از کوچه نهم، ساختمان پروتون
فروشگاه: استان البرز، کرج_جاده محمدشهر، بازار پاسارگاد، غرفه d17

مطلب پیشنهادی

آلو حاج حسنی

قیمت فروش عمده بهترین آلو حاج حسنی خراسانی

آیا از انواع آلو ایران اطلاع دارید؟ آیا می دانید طبع منطقه شما چه نوع …

بازار آلو ایران