خانه / آلو / فروش آلو خورشتی طلایی خراسان

فروش آلو خورشتی طلایی خراسان

فروش آلو خورشتی طلایی خراسان در بازار خشکبار ایران بسیار جذاب است. شما که یکی از عمده فروشندگان خشکبار در شهرهای بزرگ تهران، مشهد، اصفهان، تبریز، شیراز و غیره هستید بهتر است بدانید کارگاه های فرآوری در شهرهای استان خراسان هر ساله بهترین انواع آلو بخارا، آلو حاج حسنی، آلو کبرایی، آلو شمس، آلو طرقبه، آلو طلایی، آلو جنگلی، آلو شابلون، را تبدیل به انواع آلو خورشتی پوست گیری شده می کنند. معمولا در فصل تابستان با شروع برداشت انواع واریته های آلو در انواع آلو سیاه آلو قرمز آلو زرد مردم مناطق مختلف استان خراسان در روستاها و شهرها به صورت کارمزدی اقدام به پوست گیری آلو و همچنین تیزابی کردن، آفتابی کردن و طلایی کردن با پوشش سولفید گوگرد در تهیه انواع آلو خشک خورشتی می کنند.

فروش آلو خورشتی

آلو خشک خورشتی

بازرگانی های در شهرستان های ایران و همچنین تهران هستند که به صورت مستقیم آلو کشاورز را خریده و پس از سرمایه گذاری در این حوزه و خشک کردن آینالو ها آنها را به آلو خشک خورشتی تبدیل کرده و برای عرضه عمده به صورت تناژ به سایر تاجران و کسبه بازار شهرهای دیگر با قیمت ارزان و دسته اول اقدام می کنند. بستر تجارت الکترونیک موجب شده تا دسترسی به تاجران حوزه آلو و آلو خشک بسیار آسان گردیده و شما که در شهر و یا کشور دیگر قصد خرید آلو خورشتی دارید می توانید به آسانی با این اشخاص تماس گرفته و پس از بحث و تبادل نظر در خصوص قیمت، کیفیت و میزان سفارش خود اقدام به پرداخت و سپس دریافت هر میزان آلو در شهر و کشور خود داشته باشید. شهرستان های نیشابور، بجنورد، بیرجند، مشهد و خرو عمده تولید کننده های انواع آلو خورشتی در استان خراسان هستند. با شروع فصل پاییز و پایان ماه شهریور ماه بازار خرید و فروش آلو خورشتی خشک شده از شهرستانهای استان خراسان به سایر مراکز استانها و همچنین شهرها آغاز می شود شما همچنین می توانید با حضور در محل نمایندگی های عرضه مستقیم در شهرستان ها با قیمت مناسب و با وسیله خود اقدام به خرید عمده کنید. قیمت آلو خورشتی در فصول مختلفی از سال متفاوت است. این موضوع مانند سایر محصولات تابع عرضه و تقاضای بازار میباشد؛ از آنجا که پروسه تولید آلو خشک خورشتی زمانبر بوده و با توجه به نوسانات مختلفی که در بازار اعم از قیمت خرید آلو، هزینه کارمزد تهیه آلو خشک و سایر هزینه های جانبی موجب می شود تا قیمت گذاری محصول آلو خورشتی تابع یک روز تا یک هفته باشد و پس از گذشت از چند روز بهتر است استعلام مجدد از قیمت و میزان موجودی آلو خورشتی انجام شود.

آلو خشک آفتابی

فروش آلو بخارا بجنورد

با توجه به اینکه آلو دارای مقادیر قابل توجهی پتاسیم کلسیم فسفر میباشند این محصول در انواع تازه و خشک آن بسیار مناسب زنان باردار کهنسالان کودکان و همچنین تمامی اقشار جامعه جهت بهبود سیستم ایمنی بدن می باشد. اگر هنوز به یکی از مصرف کنندگان مستمر آلو تازه و آلو خشک اقدام نرکده اید، پیشنهاد می‌کنیم حتما از انواع آلو خورشتی در غذاهای سنتی ایرانی استفاده کنید. البته انواع آلو خشک را میتوان به صورت آجیلی نیز مصرف کرد از جمله کاربردهای دیگر آلو خشک پس از خیساندن در آب میتواند در کنار شربت خاکشیر بسیار لذت بخش و تقویت کننده بدن باشد. از فروش آلو خورشتی به صورت یک کسب و کار مستمر به صورت تجارت و یا نمایندگی پخش میتوان منفعت و درآمد خوبی کسب کرد.

پارس فراور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120798198
شماره تماس دفتر مرکزی: 02128428198
شماره تماس بازرگانی و فروش: 02634436353
آدرس اینستاگرام: parsfaravargp@
آدرس کانال: parsfaravargp@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
آدرس دفتر فروش: کرج - گوهردشت - بلوار رستاخیز - بعد از سیزدهم - ساختمان البرز طبقه 2 - واحد 4
آدرس فروشگاه: استان البرز، کرج، ابتدا جاده محمدشهر، بازار عمده فروشان پاسارگاد، غرفه خشکبار روستائی

مطلب پیشنهادی

آلو حاج حسنی

قیمت فروش عمده بهترین آلو حاج حسنی خراسانی

آیا از انواع آلو ایران اطلاع دارید؟ آیا می دانید طبع منطقه شما چه نوع …

بازار آلو ایران