خانه / آلو بخارا / سایت فروش ارقام آلو بخارا مرغوب

سایت فروش ارقام آلو بخارا مرغوب

از آنجا که ارتباط با مشتریان در دنیای امروز اصل مهمی به شمار می آید؛ بر آن شدیم تا با داشتن سایتی در حوزه شناخت تخصصی و فروش محصولات بصورت مستقیم با شما خریداران محترم در ارتباط باشیم. همانطور که در گذشته بشریت برایش عجیب بود که فراورده هایی چون بستنی بسازد، امروزه نیز داشتن کسب و کارهای اینچنینی شاید از دید عده محدودی بسیار عجیب باشد.

سایت فروش موجب اعتمادسازی

در حالیکه امروزه مردم به آنچیزی اعتماد دارند که در تمامی محیط ها آن را ببینند. فضاهای مجازی نیز امروزه با داشتن قابلیت های بسیار متنوعی مسافت ها را کم کرده اند و آنچه که نتیجه می شود اعتمادسازی بین خریدار و مشتری است.

فروش تخصصی

امروزه فروش به صورت تخصصی در محصولات موجب جلب اعتماد بیشتری است. اینکه شما هر نوع محصولی را هر سال جهت امور بازرگانی و صادرات فعالیت کنید چنان بازخوردی نه برای شما و نه برای مشتری شما خواهد داشت. از آنجا که آلو در انواع تازه و خشک واریته های متنوعی دارند، به تفکیک آنها را در اختیار شما قرار می دهیم. مزیت این شیوه در این است که شرایط قیمت گذاری را بهبود می بخشد.

آلو ایران در انحصار ما

انواع آلو بخارا که بسیار مناسب تهیه فراورده های آلو می باشد را در این سات در اختیار شما قرار می دهیم. پس از خرید نمونه و بازخورد آن از مشتری خود جهت سفارشات عمده با ما در ارتباط باشید. به جرأت اعلام می کنیم که آلو ایران را به انحصار خود درآورده ایم تا آنچه حاصل می گردد بهبود کیفیت محصولات باشد.

پارس فراور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09126633634
شماره تماس دفتر مرکزی: 02128428198
شماره تماس بازرگانی و فروش: 02634483332
آدرس اینستاگرام: parsfaravargp@
آدرس کانال: parsfaravargp@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
دفتر فروش: استان البرز، کرج، محله جهانشهر، بولوار جمهوری اسلامی، بعد از کوچه نهم، ساختمان پروتون
فروشگاه: استان البرز، کرج_جاده محمدشهر، بازار پاسارگاد، غرفه d17

مطلب پیشنهادی

خرید آلو بخارا

خرید آلو بخارا عمده کاران بازار تهران و تبریز

جهت خرید آلو بخارا همواره عمده کاران خشکبار ایران یکی از نقطه های سرمایه گذاری …

دیدگاهتان را بنویسید

بازار آلو ایران