خانه / آلو بخارا / صادرات آلو به پاکستان از گمرک نیشابور

صادرات آلو به پاکستان از گمرک نیشابور

صادرات آلو یکی از انواع جذاب خشکبار و همچنین میوه تازه است به کشور پاکستان که اولین شریک تجاری ایران از نظر حجم معاملات در بازار صادرات این محصول است از طریق گمرک شهرستان نیشابور قابل انجام شده است. کافی است سفارش خود را به بازرگانی های مورد اعتمادی بسپارید که همه ساله برای سفارشات عمده آماده بارگیری محصولاتی اعم از آلو هستند.

شهرستان نیشابور در استان خراسان رضوی واقع است و یکی از قطب های تولید آلو ایران محسوب می گردد. از آنجا که فروش محصولات آلو این شهرستان به سایر شهرهای ایران نیز بسیار جذاب بوده است، در حال حاضر با همکاری گمرک ایران در شهر نیشابور می توان به صورت مستقیم بار صادرات آلو را آماده بارگیری و تحویل به مشتریان عزیز پاکستانی داشت.

صادرات آلو

آلو میوه پر کاربردی در دنیاست و احتمالاً اگر انواع تازه آلو صادرات می شود در نهایت برای مصارف و خواص آنتی اکسیدان و دارویی آن نیز مورد استفاده دیگر کشورها قرار می گیرد. از بهترین انواع آلو نیشابور که همه از نام آن اطلاع دارند، آلو بخارا است. این آلو علی رغم تصور بسیاری آلویی است با پوست سیاه رنگ که گوشت زرد رنگی دارد. در نیشابور این آلو را پس از پوست گیری و خشک کردن در انواع آلو خورشتی تیزابی، آلو خورشتی آفتابی و … پس از انجام ترخیص گمرک به کشورهایی نظیر پاکستان، هندوستان، استرالیا و … ارسال می کنند. البته بسیاری از مشتریان صادرات آلو ایران انواع آلو خشک نیشابور را برای خرید نیاز دارند و این محصول را به انواع تازه آن ترجیح می دهند، چرا که ماندگاری و کاربردها و شاید طعم لذیذتری دارد.

صادرات آلو

آماده سازی سفارش صادرات آلو به پاکستان از طریق شرکت پارس فراور

انواع آلو خشک زیر را شرکت پارس فراور در کیفیت های مورد درخواست مشتریان خود برای صادرات به پاکستان در نظر می گیرد:

  • آلو بخارا رسمی
  • آلو بخارا ممتاز
  • آلو کبرایی
  • آلو حاج حسنی
  • آلو شمس
  • آلو کالیفرنیا

صادرات آلو

هر ساله بازار میوه و تره بار ایران بسیاری از میوه های درختی و همچنین باغات و محصولات کشاورزان را مورد حمایت در فروش قرار می دهد. اما بازار غالباً سنتی و متکی بر اعتماد بی پایه و اساس کشاورز زحمتکش به حق العمل هایی که بار یکسال کشاورز را در شهر دیگری به فروش می رسانند، موجب شده است تا کشاورزان نیز خود را ملطم به همکاری صادقانه با این سیستم بیمار عرضه میوه تازه کند.

آلو نیز در برخی واریته ها مانند آلو قطره طلا و آلو شابلون نیز از این موضوع مستثنی نیستند. تنها راه حل می تواند انجام خدمات سورتینگ و بسته بندی د رمخل باغات کشاورزان باشد تا بیشترین منفعت نیز به کشاورزان برسد که این امر با بازرگانی های تخصصی در بازار میوه و تره بار محقق شده است.

بسته بندی کارتنی تحت برای صادرات آلو بخارا به سایر کشورها در نظر گرفته شده است.

شرکت پارس فراور با هدف بارچینی مناسب و کمتر آسیب دیدن اصل بار آلو خشک موجود در هر کارتن 5 کیلوگرمی در این بسته بندی ارائه خدمت می کند.

شما مشتری گرامی نیز که قصد صادرات آلو خشک به هر کشوری دارید می توانید با ما ارتباط بگیرید و ثبت سفارش نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با بازرگانی پارس فراور تماس بگیرید:
مهدی قاسمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09105518198
شماره تلفن شرکت: 02128428198
آدرس اینستاگرام: parsfaravargp@
آدرس کانال: parsfaravargp@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
دفتر فروش: استان البرز، کرج، بولوار جمهوری، نبش کوچه نهم
فروشگاه: استان البرز، کرج_جاده محمدشهر، بازار پاسارگاد، غرفه d17
آدرس کارخانه: کیلومتر10 جاده نیشابور مشهد، شهرک صنعتی امام رضا

مطلب پیشنهادی

بهترین قیمت آلو بخارا در بازار فروش سال 99

با وارد شدن به نیمه دوم سال 1399 بازار فروش خشکبار رونق خوبی می گیرد. …

دیدگاهتان را بنویسید

بازار آلو ایران